Agenda 2014 | Agenda 2013 | Agenda 2012 | Agenda 2011 | Agenda 2010
nederlands | english
T  W  E  E  D  U  I  Z  E  N  D  D  E  R  T  I  E  N
DECEMBER
01
Cleaning Instructions (2007)
10.30 uur
Zaal Post Muziekacademie | Deinze | BE
Katrijn Friant
NOVEMBER
17
Skills & T(h)rills (2013)
13.00, 14.30 & 16.00 uur
La Harpe c'est moi | De Doelen | Rotterdam | NL
Godelieve Schrama
15
Entrez! (2002)
13.00 uur
Aula Maxima | University College Cork | Ierland
Calefax
10
Documentaire Componeren in Nederland deel 1: Mayke Nas
12.45 & 16.00 uur
November Music Festival | Filmzaal 5 | Verkadefabriek | Den Bosch
Een portret van Mayke Nas door Carine Bijlsma
10
Documentaire Componeren in Nederland deel 1: Mayke Nas
03.35 uur
Cultura24 TV
Een portret van Mayke Nas door Carine Bijlsma
09
Skills & T(h)rills (2013)*
16.00, 19.00 & 21.00 uur
La Harpe c'est moi | November Music Festival | Verkadefabriek | Den Bosch | NL
Godelieve Schrama
08
In & Out (2011-2012)
20.00 uur
Proefkamermuziek | Grote Kerk | Muiden | NL
Ragazze Kwartet
08
Documentaire Componeren in Nederland deel 1: Mayke Nas
16.40 uur
Cultura24 TV
Een portret van Mayke Nas door Carine Bijlsma
08
NTR Podium Première
12.50 uur
Cultura24 TV
Mayke Nas, Joey Roukens, Merlijn Twaalfhoven, New European Ensemble, Ragazze Kwartet, Slagwerk Den Haag
07
Documentaire Componeren in Nederland deel 1: Mayke Nas
21.35 uur
Cultura24 TV
Een portret van Mayke Nas door Carine Bijlsma
07
Skills & T(h)rills (2013)*
20.30 uur
La Harpe c'est moi | Gaslab | Studium Generale Eindhoven | NL
Godelieve Schrama
07
In & Out (2011-2012)
20.15 uur
Proefkamermuziek | Cultura | Ede | NL
Ragazze Kwartet
07
Down the Rabbit-Hole (2012)
19.00 uur
November Music Festival | Hervormde Kerk | Den Bosch | NL
Philharmonie Zuidnederland o.l.v. Bas Wiegers
OKTOBER
08
DiGiT #2 (2002-2003)
20.30 uur
BKA Theater | Mehringdamm 34 | Kreuzberg | Berlin | DE
PNO4+ (Aziza Sadikova & Tom Rojo Poller)
05
I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways (2005-2008)
20.30 uur
Stedelijke Academie voor Muziek en Woordkunst | Ekeren | BE
Bl!ndman
SEPTEMBER
25
PVC (Petrochemical Vibration Construction)(2011)
21.00 uur
Wrench - new music inspired by the photographs of Edward Burtynsky | BYU Arts | Utah | USA
Hexnut
25
In & Out (2011-2012)
20.30 uur
De Doelen | Rotterdam | NL
Ragazze Kwartet
24
In & Out (2011-2012)
20.30 uur
DE LINK | Cenakel | Tilburg | NL
Ragazze Kwartet
22
In & Out (2011-2012)
20.30 uur
Walpurgis | Feniks Festival | Mortsel | BE
Ragazze Kwartet
21
DiGiT #2 (2002-2003)
17.00 uur & 20.00 uur
Splendor | Amsterdam | NL
Nora Mulder & Wilbert Bulsink
JULI
07
DiGiT #2 (2002-2003)
12.00 uur
Vondelpark Open Lucht Theater | Amsterdam | NL
Duo Klaver en Riet (Tom Sanderman en Sylvie Klijn)
JUNI
15
I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways (2005-2008) | VIDEO
18.00 uur
Villa Romana | Via Senese 68 | Florence | Italia
Slagwerk Den Haag | Jellie Dekker
14
"Memento Mori", inleiding Concertgebouworkest AAA Festival / Holland Festival
19.15 uur
Spiegelzaal | Concertgebouw | Amsterdam | NL
Mayke Nas
13
"Memento Mori", inleiding Concertgebouworkest AAA Festival / Holland Festival
19.15 uur
Spiegelzaal | Concertgebouw | Amsterdam | NL
Mayke Nas
04
DiGiT #2 (2002-2003)
21.00 uur
Splendor | Restaurant KHL | Amsterdam | NL
Nora Mulder & Wilbert Bulsink
MEI
27
DiGiT #2 (2002-2003)
21.00 uur
Church of the Advent Hope | New York City | USA
Vicky Chow & David Friend
APRIL
07
DiGiT #2 (2002-2003)
21.00 uur
De Doelen | Rotterdam | NL
Eighth Blackbird
06
DiGiT #2 (2002-2003)
20.15 uur
Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam | NL
Eighth Blackbird
05
DiGiT #2 (2002-2003)
20.00 uur
Cross-linx | Effenaar Grote Zaal | Eindhoven | NL
Eighth Blackbird
03
In & Out (2011-2012)
20.15 uur
Het Oude Slot | Heemstede | NL
Ragazze Kwartet
MAART
22
In & Out (2011-2012)
20.30 uur
Kerkje | Laan van Niftarlake | Tienhoven | NL
Ragazze Kwartet
14
In & Out (2011-2012)
21.00 uur
Vredenburg | Huis a/d Werf | Utrecht | NL
Ragazze Kwartet
14
DiGiT #2 (2002-2003)
20.30 uur
Paradox | Tilburg | NL
Duo Klaver en Riet (Tom Sanderman en Sylvie Klijn)
13
In & Out (2011-2012)
20.15 uur
Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam | NL
Ragazze Kwartet
11
Documentaire Componeren in Nederland deel 1: Mayke Nas
23.55 uur
TV-uitzending | NL 2 | NTR Podium
Een portret van Mayke Nas door Carine Bijlsma
10
Documentaire Componeren in Nederland deel 1: Mayke Nas
13.00 uur
TV-uitzending | NL 2 | NTR Podium
Een portret van Mayke Nas door Carine Bijlsma
06
DiGiT #2 (2002-2003)
12.30 uur
De Toonzaal | Den Bosch | NL
Duo Klaver en Riet (Tom Sanderman en Sylvie Klijn)
FEBRUARI
25
Waarom niet? (2013)*
19.30 uur
Lisinski Theatre | Zagreb | KroatiŽ
Nederlands Studenten Orkest
21
Waarom niet? (2013)*
20.00 uur
Istrian Popular Theatre | Pula | KroatiŽ
Nederlands Studenten Orkest
19
Waarom niet? (2013)*
20.15 uur
Concertgebouw | Amsterdam | NL
Nederlands Studenten Orkest
18
Waarom niet? (2013)*
20.15 uur
De Doelen | Rotterdam | NL
Nederlands Studenten Orkest
17
Waarom niet? (2013)*
20.15 uur
De Oosterpoort | Groningen | NL
Nederlands Studenten Orkest
16
Waarom niet? (2013)*
20.15 uur
De Vereeniging | Nijmegen | NL
Nederlands Studenten Orkest
15
Waarom niet? (2013)*
20.15 uur
De Harmonie | Leeuwarden | NL
Nederlands Studenten Orkest
14
Waarom niet? (2013)*
20.15 uur
De Philharmonie | Haarlem | NL
Nederlands Studenten Orkest
13
Waarom niet? (2013)*
20.15uur
Stadsgehoorzaal | Leiden | NL
Nederlands Studenten Orkest
12
Waarom niet? (2013)*
20.15 uur
Zeeuwse Concertzaal | Middelburg | NL
Nederlands Studenten Orkest
11
Waarom niet? (2013)*
20.15 uur
Muziekcentrum | Enschede | NL
Nederlands Studenten Orkest
10
Waarom niet? (2013)*
20.30 uur
Pauluskerk | Someren | NL
Nederlands Studenten Orkest
JANUARI
19
withorwithout (2005)
15.00 uur
IJ-salon | Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam | NL
Benjamin Peled, Annebeth Webb, Jeroen Woudstra, Jérôme Fruchart
16
withorwithout (2005)
20.00 uur
Splendor | de Kring | Kleine Gartmanplantsoen | Amsterdam | NL
Benjamin Peled, Annebeth Webb, Jeroen Woudstra, Jérôme Fruchart


(* première)