Agenda 2009 | Agenda 2008 | Agenda 2007 | Agenda 2006 | Agenda 2005
DECEMBER
18
I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways, in samenwerking met Wouter Snoei (2005)
20.30 uur
Touché | Korzo | Den Haag
Slagwerkgroep Den Haag
16
I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways, in samenwerking met Wouter Snoei (2005)
20.30 uur
Touché | Theater Kikker| Utrecht
Slagwerkgroep Den Haag
14
I Delayed People's Flights By Walking Slowly In Narrow Hallways, in samenwerking met Wouter Snoei (2005)*
20.30 uur
Touché | Felix Meritis | Amsterdam
Slagwerkgroep Den Haag
OKTOBER
20
DiGiT#1b (arr. 2004)
20.30 uur
Festival 'Nuovi Spazi Musicali' | Accademia di Ungheria | Roma | Italia
Kaida Trio: Karina Erhard, Fie Schouten and Nora Mulder
15
DiGiT#1b (arr. 2004)
16.00 uur
Van Amsterdam naar Rome | Azijnfabriek | Den Bosch
Kaida Trio: Karina Erhard, Fie Schouten and Nora Mulder
3
DiGiT#1b (arr. 2004)
12.40 uur
Dag van de Kamermuziek | Philharmonie | Haarlem
Kaida Trio: Karina Erhard, Fie Schouten and Nora Mulder
SEPTEMBER
14
DiGiT #2 (2002-2003)
19.30 uur
Modlin Center for the Arts | Richmond | Virginia | USA
Eighth Blackbird Ensemble
11
(now)here (2004)
15.00 uur
Gaudeamusweek | MAX5 | Muziekgebouw aan 't IJ | Amsterdam
Schönberg Ensemble
JULI
14
DiGiT #2 (2002-2003)
19.00 uur
Recital Room | Snape Maltings | Suffolk | England
Lisa Kaplan & Mayke Nas
JUNI
24
DiGiT #2 (2002-2003)
18.00 uur
Dartington College of Arts | Totnes | Devon | England
Bob Gilmore & Catherine Laws
18
withorwithout (2005)*
20.15 uur
Girl Power | Concertgebouw | Kleine Zaal | Amsterdam
Zephyr Kwartet
17
withorwithout (2005)*
20.30 uur
Girl Power | Korzo Theater | Den Haag
Zephyr Kwartet
MEI
11
<> poco espr. (2003)
19.30 uur
International Festival of New Music | Shën Ndou Church | Prishtina | Kosovo
Michel Marang
3
DiGiT #2 (2002-2003)
19.30 uur
Carnegie Mellon University | Kresge Recital Hall | Pittsburgh | Pennsylvania | USA
Maho Nabeshima & Cody Wright
APRIL
20
To hell!* (2005)
20.15 uur
Concertgebouw 'de Vereeniging' | Grote Zaal | Nijmegen
Schönberg Ensemble o.l.v. Reinbert de Leeuw met Susanne van Els (altviool)
10
DiGiT #2 (2002-2003)
14.30 uur
Nationaal Museumweekend | Museum De Pont | Tilburg
Pianoduo Post & Mulder
FEBRUARI
27
Musique qui sent la table et la pantoufle (2004)
's middags
FRAC | Reims | France
Ensemble Aleph
15
DiGiT #2 (2002-2003)
12.30 uur
Week van de Hedendaagse Muziek | Gent | België
Ben de Corte en Clara Vandenbrempt
JANUARI
30
Entrez! (2003)
15.00 uur
St.George's | Bristol | Avon | England
Calefax
23
DiGiT #2 (2002-2003)
20.30 uur
De Doelen | Eduard Flipse Zaal | Rotterdam
Doelen Ensemble | Tomoko Mukayiama en Maarten van Veen
12
<> poco espr. (2003) & Musique qui sent la table et la pantoufle (2004) & La Belle Chocolatière (2003) & La Chocolatière Brûlée (2005)*
20.30 uur
Uitreiking Anjer Muziekprijs 2005 (Prins Bernhard Cultuurfonds)
Festival Traces of Rhythm | Theaters Tilburg | Studiozaal | Tilburg
Nieuw Ensemble o.l.v. Bas Wiegers met Marijje van Stralen (sopraan)


(* première)